ساختمانی بانک ملت

شرکت ساختمانی بانک ملت پس از پایان جنگ و شروع دوران بازسازی در مجموعه بانک ملت و برای انجام ماموریت­های ساختمانی تشکیل شد. این شرکت از جمله شرکت­هایی است که در حوزه عمران و ساختمان، فعالیت خود را از سال 1367 آغاز کرده و با تجربه­ای 30 ساله، نه تنها در بانک ملت به عنوان یک شرکت قدیمی و قدر شناخته می­شود، بلکه در میان هم­صنفی ها و شرکت­های کلان ساختمانی نیز به عنوان یک شرکت بزرگ و شناخته شده و فعال است. شرکت ساختمانی بانک ملت از ابتدای شکل­گیری تا سال 1400 در حدود 467000 مترمربع واحدهای مسکونی، ویلایی، شعبات بانک و مراکز تجاری ساخته و به بهره­برداری رسانده است. هم چنین از سال 90 تا کنون پروژه های بزرگی همچون «برج جام شریعتی»، «مجتمع تجاری و اداری معین مال»، «مجتمع الهیه»، «برج باغ دریان نو»، «مجتمع تجاری و اداری شمس آباد»، «مجتمع تجاری اداری جام خلیج فارس»، «پروژه بازسازی شعبه شهید کشوری ایلام»، «پروژه بازسازی مدیریت شعب استان ایلام»، «پروژه بازسازی بیمه ما»، «پروژه سندیکا»، «سوله کیش»، « پروژه ایران اروپا» به دست توانمند مدیران و کارشناسان شرکت طراحی و ساخته شده است و تنها شرکتی است که ظرف دو سال موفق به اخذ پایان کار 3 مگا پروژه شده و مشارکت در ساخت با سازمان های دولتی و نیمه دولتی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

·       اهداف و استراتژی‌های شرکت:

تلاش در جهت افزایش سودآوری ناشی از اجرای پروژه­ها از طریق شناسائی دقیق نیازمندی­های کارفرمایان و با بهره­گیری از آخرین فن­آوریهای روز، حذف دوبــاره­کاری ها و بهینه سازی روند انجام فعالیت­ها و فرآیندها، ارتقا سطح علمی کارکنان، ایجاد محیط کاری امن و مناسب با هدف حفــظ سلامتی و ایمنی پرسنل و افزایش میزان رضایت شغلی در آن­ها و همچنین حضور در پروژه نهضت ملی مسکن از جمله اهداف کلان و سیاست­های کلی شرکت ساختمانی بانک ملت می­باشد.


·       چشم انداز شرکت:

شركت ساختمانی بانک ملت در طول بیش از سی سال با کوله باری از تجربه و شایستگی فعالیت نموده تا طی یک دهه آینده در جمع 10 شرکت برتر در صنعت ساختمان ایران حضور یابد و در توسعه خدمات سازمان در قالب کلینیک ساختمانی پیشگام باشد.

سایر شرکت های تابعه هلدینگ بهساز مشارکت های ملت