مهندس سجاد روستا آزاد مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت شد

نویسنده : مدیر سایت ۱۴۰۳/۲/۱۷

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید هلدینگ بهساز مشارکت‌های ملت با حضور دکتر سید رضا موسوی عضو هیئت مدیره بانک ملت، مدیران عامل شرکتها و جمعی از مدیران این هلدینگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت برگزار و مهندس سجاد روستا آزاد بعنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره این هلدینگ معرفی  و از زحمات اردشیر آرش مدیر عامل پیشین تقدیر شد.

این جلسه با حضور دکتر سید رضا موسوی عضو هیئت مدیره بانک ملت، دکترمحمود رشیدی ریاست هیئت مدیره هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت، دکتر ابراهیمی نائب رئیس هیئت مدیره هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت، بهمراه مدیران عامل شرکتهای تابعه این هلدینگ برگزار گردید.

در این مراسم دکتر موسوی، عضو هیئت مدیره بانک ملت با اشاره به اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته در طول مدیریت آرش، مدیرعامل جدید هلدینگ را فردی متعهد، اخلاق مدار و با درایت معرفی کرد و افزود: امیدواریم در دوره تثبیت و رشد هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت، شاهد شکوفایی و تحول این مجموعه باشیم.

همچنین در این مراسم دکتر رشیدی رئیس هیئت مدیره هلدینگ بهساز مشارکت‌های ملت در سخنانی با قدردانی از تلاش‌های دکتر آرش؛ با توجه به سوابق و عملکرد درخشان مهندس روستا آزاد، برای ایشان در راستای اهداف عالی هلدینگ و بانک معظم ملت آرزوی توفیق و سربلندی کردند.

در پایان این مراسم، دکتر موسوی با اهدای لوح سپاس به دکتر آرش مدیرعامل پیشین هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت، حکم مسئولیت مهندس روستا آزاد را به وی اهدا کرد.

هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت بعنوان بزرگترین هلدینگ بانک ملت، مدیریت و مالکیت سیزده شرکت توسعه بازاریابی و فروش ماد، ساختمانی بانک ملت، بانک قرض الحسنه مهر، صرافی ملت، تدبیر ملت، چاپ بانک ملت، مجموعه رفاهی جهان بهساز مفرح، راهبری صنایع بهساز، طرح و اندیشه بهساز ملت ،واسپاری ملت، آزاد راه تهران-ساوه، ریسندگی و بافندگی بهریس اصفهان و خانه سازی ایرداک را دارا می باشد.