نادرزاده سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت واسپاری ملت شد .

نویسنده : مدیر سایت ۱۴۰۲/۸/۱۳

به گزارش روابط عمومی هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت مراسم معارفه سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت واسپاری ملت برگزار و داوود نادرزاده بعنوان سرپرست و عضو هیئت مدیره موظف این شرکت معرفی شد.

در این جلسه که با حضور رشیدی رئیس هیئت مدیره هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت، ابراهیمی نائب رئیس هیئت مدیره هلدینگ، آرش مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت، اعضای هیئت مدیره شرکت واسپاری ملت به همراه جمعی از مدیران این شرکت  برگزار شد.

 در ابتدا کاویانی مقدم رئیس هیئت مدیره شرکت واسپاری ضمن خیرمقدم به مدیران حاضر در جلسه، از زحمات مدیرعامل سابق و عضو موظف هیئت مدیره شرکت تشکر نمود و سپس در ادامه آرش مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت با اشاره به زحمات و تلاش های صورت گرفته در طول دوره مسئولیت آقایان قدمی و چراغی، ضمن اشاره به اینکه شرکت واسپاری ملت یکی از 6 لیزینگ برتر بورسی در کشور می باشد؛ سوابق مدیریتی آقای نادرزاده، تعهد، تخصص و اخلاق مداری را از مهمترین دلایل انتخاب ایشان برشمرد.

همچنین در این مراسم رشیدی رئیس هیئت مدیره هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت در سخنانی با قدردانی از تلاش های مدیرعامل سابق و عضو موظف هیئت مدیره شرکت واسپاری؛ آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید در راستای تحقق اهداف عالی و سیاستهای بانک ملت و هلدینگ نمودند. نادرزاده سرپرست و عضو موظف هئیت مدیره واسپاری نیز با تأکید بر تخصصی بودن فعالیتها و لزوم توجه به بازاریابی و مشتری مداری، بر توسعه فعالیتها و تقویت جایگاه لیزینگ تأکید نمود.

شرکت واسپاری ملت از بدو تأسیس تاکنون با ایجاد تعامل سازنده با تأمین کنندگان و تولیدکنندگان و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب توانسته پاسخگوی تقاضا و نیاز مصرف کنندگان جهت تأمین مالی و لیزینگ انواع کالای سرمایه ای بوده و به عنوان یکی از فعالترین شرکتهای لیزینگ در کشور گام موثری  در جهت افزایش رفاه مصرف کننده و اعتلای اقتصاد تولید محور در کشور باشد.

پیوست ها

تصاویر